Zůstaňte v kontaktu
Obvodní 27/36, Hradec Králové, 503 32
info@tw-bohemia.cz
tel.: +420 737 882 258
Pracovní dotazy
info@tw-bohemia.cz
tel.: +420 737 882 258

Poradkyně TW

V CO VĚŘÍME

Společnost TUPPERWARE podporuje lidi

Nejdůležitější produkt

Ve společnosti Tupperware věříme v podporování lidí, protože nejdůležitějším produktem společnosti Tupperware je všechno, co se u nás naučíte – a všechno, čím se můžete stát.

Bez počáteční investice

Důležité je vědět, že nepotřebujete vkládat žádnou počáteční finanční investici. K zahájení práce poradkyně Vám postačí Prezentační sada, kterou obdržíte na Vašem distribučním centru a jejíž hodnota bude postupně splacena z provize z počátečních párty (objednávek).

Začátky poradkyň

Většina našich poradkyň začínala malým nákupem pro svoji vlastní potřebu, pak něco malého pro kamarádky, pro rodinu, pro známé,… a dnes už jsou s námi nezřídka mnoho let.

Důvěra a spolehlivost

Tupperware je koníčkem, je vášní, je přivýdělkem, ale hlavně je to příležitost potkávat nové lidi a budovat nové vztahy. Ze zákazníků se stávají pravidelní klienti a z nich pak přátelé. Vše je o důvěře a spolehlivosti.

Kde získáte informace?

Distribuční centrum

Podrobné informace o všem, co je třeba Vám rádi poskytnou na distribučním centru.
Vše, co musíte na počátku kariéry poradkyně Tupperware vložit do svého zaměstnání, je Vaše odhodlání využít nové příležitosti, poznávat nové zajímavé lidi a snaha rozvíjet svou osobnost.

Nebudete nikdy samy

Maximálně vás podpoříme

K několika výrobkům z Prezentační sady si budete během své činnosti přidávat další výrobky z mimořádných nabídek, bonusy za termín a také bonusy pro hostitelky a pro hosty, aktivitové dárky, rychlé starty a mnoho dalších bonusů.. Navíc Vám distributorka poskytne odborné školení a pomůže Vám se vším, s čím se na ni obrátíte.

Toto tlačítko slouží pro již registrované Poradkyně Tupperware k registraci na tento web.

Po přihlášení na náš web Tupperware Bohemia získáte přístup k informačním materiálům, výukovým videím a k akčním nabídkám.

Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší zážitek.

Pin It on Pinterest

od 12.01.2022

VĚRNOSTNÍ PROGRAM BILLA

získejte výrobky TUPPERWARE ve věrnostním programu nákupního řetězce BILLA

AKCE TRVÁ DO 31.03. 2022