V CO VĚŘÍME

Společnost TUPPERWARE podporuje lidi

Nejdůležitější produkt

Ve společnosti Tupperware věříme v podporování lidí, protože nejdůležitějším produktem společnosti Tupperware je všechno, co se u nás naučíte – a všechno, čím se můžete stát.

Bez počáteční investice

Důležité je vědět, že nepotřebujete vkládat žádnou počáteční finanční investici. K zahájení práce poradkyně Vám postačí Prezentační sada, kterou obdržíte na Vašem distribučním centru a jejíž hodnota bude postupně splacena z provize z počátečních párty (objednávek).

Začátky poradkyň

Většina našich poradkyň začínala malým nákupem pro svoji vlastní potřebu, pak něco malého pro kamarádky, pro rodinu, pro známé,… a dnes už jsou s námi nezřídka mnoho let.

Důvěra a spolehlivost

Tupperware je koníčkem, je vášní, je přivýdělkem, ale hlavně je to příležitost potkávat nové lidi a budovat nové vztahy. Ze zákazníků se stávají pravidelní klienti a z nich pak přátelé. Vše je o důvěře a spolehlivosti.
Podrobné informace o všem, co je třeba Vám rádi poskytnou na distribučním centru.
Vše, co musíte na počátku kariéry poradkyně Tupperware vložit do svého zaměstnání, je Vaše odhodlání využít nové příležitosti, poznávat nové zajímavé lidi a snaha rozvíjet svou osobnost.
K několika výrobkům z Prezentační sady si budete během své činnosti přidávat další výrobky z mimořádných nabídek, bonusy za termín a také bonusy pro hostitelky a pro hosty, aktivitové dárky, rychlé starty a mnoho dalších bonusů.. Navíc Vám distributorka poskytne odborné školení a pomůže Vám se vším, s čím se na ni obrátíte.