Máte-li o naše výrobky zájem nejen jako spotřebitelé a chcete-li ušetřený čas věnovat příjemné a smysluplné práci s lidmi, nabízíme Vám zajímavou práci s možností osobního rozvoje – práci nezávislé poradkyně.  Tupperware se zavazuje k posílení postavení žen na celém světě tím, že jim může poskytnout kariéru ušitou na míru: přizpůsobenou jejich potřebám, snům a cílům. Stát se Tupperware poradkyní je jednoduché. Závisí jen na Vás jakou poradkyní se stanete: na plný úvazek, částečný úvazek nebo jen příležitostným prodejcem. Je možné pracovat tak dlouho, jak to vyhovuje Vám, poznáte nové přátele, najdete si práci, která se dá skloubit s Vašim životním stylem a rodinou. Budete rozvíjet svou osobnost a kariéru.

Je jen na vás, zda využijete registraci jako cesty k levnějším produktům a větší nabídce sortimentu či dárků, nebo se posunete dál a předvedením vaření a činností, které doma denně s našimi výrobky vytváříte se posunete dál a zajistíte si další přivýdělek.

Registrací se k ničemu nezavazujete. Nebudete-li aktivní systém vás automaticky po 6 měsících vymaže.

Po registraci začnete objednávat přes jiný systém objednávek (ne přes e-shop). V tomto profesionálním sytému uvidíte můžete sledovat svoji historii, ale hlavně vám otevírá cestu k dalším nabídkám, sleduje vaše obraty, nabízí vám různé dárky za vaši aktivitu a motivuje vás.

Provizní systém od 10/2024
provize od 10/2024

Na požadovanou výši objednávky se můžete dostat kumulovaně. Tedy součtem objednávek v daném marketingovém období. Po uzavření marketingového měsíce se provize zpětně dopočítá i za objednávky, kdy systém ještě nemohl provizi vypočíst, protože nebyla dosažena minimální či požadovaná úroveň.

Pro lepší start:

Od T 10/2024

Jako nově zařazená poradkyně můžete usilovat o výrobky v tzv. OnBoarding programu. Buďte aktivní každý měsíc a vaše domácnost bude plný výrobků Tupperware.

Onboarding program 2024
Chce zkusit svůj byznys?

Registrujte další 3 poradkyně a staňte se Skupinovou manažerkou! Tento status vám přinese další možnosti výdělku a nové soutěže, aktivitu či soutěže o atraktivní ceny a výlety…

Pozn. Veškeré odměny a úrovně jsou platně dle aktuálních podmínek Tupperware CEE