Mnozí z vás mají Tupperware stále spojeno s přímým prodejem. Synonymum pro domácí prezentace, které odstartovalo celou éru tohoto podnikání...

A možná by tomu tak stále bylo, ale vzpomeňme třeba na „Šmejdy“ a poslední pomyslnou kapkou byl Covid, a s tím související změny nákupních možností a zvyklostí..

Sečteno a podtrženo, jsme tady a teď a věříme, že také do budoucna...

Naše společnost BUBU s.r.o. je distributorem Tupperware výrobků již od roku 2009. Z malé, rodinné, firmy jsme postupně vybudovali firmu s vlastním zázemím a sklady. Samozřejmě,

že se jedná o franšízovou společnost, kdy naše podpora je od společnosti Tupperware, resp. Tupperware CEE, tedy sdružení cca 11 východoevropských zemí + zemí regionu Adria a Baltic. Sídlo této kanceláře je aktuálně v Rumunsku.

Naše společnost BUBU s.r.o. je distributorem Tupperware výrobků již od roku 2009. Z malé, rodinné, firmy jsme postupně vybudovali firmu s vlastním zázemím a sklady. Samozřejmě, že se jedná o franšízovou společnost, kdy naše podpora je od společnosti Tupperware, resp. Tupperware CEE, tedy sdružení cca 11 východoevropských zemí + zemí regionu Adria a Baltic. Sídlo této kanceláře je aktuálně v Rumunsku.

Značka Tupperware je pak synonymum pro bezpečné uchovávání potravin. Hlavní deviza je bezkonkurenční materiál, který splňuje nejpřísnější parametry pro naše nejnáročnější klienty. Jsme držiteli mnoha patentů a převratných technologií. Naše výrobky se každoročně umísťují na předních příčkách prestižních výstavách či soutěží v zaměření na Design , výrobu a udržitelnost produktů.

Společnost Tupperware má dnes síť hned několika továren po celém světě a mnoha smluvních továren, které pracují dle našich požadavků a s našimi materiály. Vzhledem k mezinárodní působnosti a stále náročnější populaci se nemůžete divit, že některé výrobky vyrábíme v Číně, Malajsii , nebo v Mexiku. Naše hlavní dodavatelské továrny jsou ale v Portugalsku, Belgii a v Řecku.

Nutno uvést, že stejně tak, jak se mění svět kolem nás, tak se mění i Tupperware. Jsme stále více aktivní na sociálních sítích, rozšiřujeme náš on-line shop. To vše samozřejmě za stálé podpory našich poradkyň v terénu.

Stále je zde lákavá nabídka a i Vy se můžete registrovat jako poradkyně Tupperware a čerpat nespočet výhod , nebo jen slevu na výrobky, tak neváhejte a připojte se do našeho týmu.